Čisticí tablety do kávovaru

Čisticí tablety do kávovaru se od sebe liší svou velikostí, gramáží a tvrdostí. Výrobci kávovarů často pro jednotlivé přístroje doporučují různé tablety, jen WMF jich nabízí přes deset druhů.

K čištění automatického kávovaru nikdy nepoužívejte práškový čistič, ten je vhodný především pro pákové kávovary. Společně s vodou vytváří pěnivý roztok, do kterého se ponoří hlava páky a sítko. Uvnitř automatického kávovaru by ale pěna nadělala víc škody než užitku, hrozí prasknutí hadiček anebo těsnění.

Kávovary mají pro čisticí tablety speciální otvor, kam stačí tabletu vložit a zapnout automatický program. O zbytek čištění se už kávovar postará sám.

Čisticí tablety do kávovaru
Ohodnoťte stránku

Objednat

Potřebujete objednat čisticí tablety?

4 důvody, proč čistit kávovar

Nižší spotřeba energie

Vodní kámen se s oblibou usazuje hlavně na topných tělesech a snižuje tím rychlost ohřevu vody. Kávovar pak na svůj provoz potřebuje víc energie, než je nutné.

Prodloužení životnosti

I tu má vodní kámen na svědomí. Bílý povlak vodního kamene nejenže snižuje účinnost ohřevu, ale zbytečně namáhá všechny vnitřní součásti kávovaru.

Skvělá chuť

Chuť kávy mohou ovlivnit připálené kousky kávových zrnek, žluklé zbytkové oleje, kazící se zbytky mléka z mléčné trysky i vápenaté usazeniny z vody.

Dezinfekce

Usazené zbytky mléka zhoršují průchodnost trysek a mohou je ucpat úplně. Nemluvě o tom, že se v nich s oblibou množí ne úplně přátelské bakterie.

Máte dotaz anebo chcete opravit kávovar? Ozvěte se nám!

GDPR complaint Jméno, email, telefon jsou nutné položky, pro následnou komunikaci s pověřenou osobou, abychom věděli s kým máme danou závadu řešit. Data nejsou poskytovány třetí straně

Poptávkový formulář
Do penzionu, hotelu nebo kavárny Vám kávovar rádi prodáme a poskytneme servis. Pronájem kávovaru a dodávku kávy zajišťujeme pouze pro kanceláře.
29, 47

Ozveme se vám do jednoho pracovního dne

GDPR complaint Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jméno, e-mail a telefon jsou nutné položky pro následnou komunikaci s kontaktní osobou. Data neposkytujeme žádné třetí straně.