My Moments

věrnostní program my moments

Odměňujeme Vaši důvěru.

S naším věrnostním programem My Moments máte možnost sbírat bonusové body. Všichni naši klienti automaticky získávají body za každý nákup v našem e-shopu. Za každých 10 Kč obdržíte 1 bod.

Získané bonusové body můžete využít na naše služby a produkty, nebo si za ně dopřát krásný zážitek u některého z našich partnerů. Chcete-li hýčkat sebe nebo někoho z Vašich blízkých, náš program je ideální příležitostí.

Společně s rostoucím počtem našich partnerů, mezi které patří např. Allegria, Bomton a Cinema City, usilujeme o poskytování příjemných a nezapomenutelných zážitků. Program My Moments je perfektním dárkem pro Vás.

 

Beauty & More

beauty and more premiový program

Znáte někoho, kdo by si také přál mít na pracovišti kvalitní kávu?

Doporučte nás Vašim přátelům a my za každé úspěšné doporučení obdarujeme oba z vás poukazem do salonu krásy Bomton v hodnotě 1 000 Kč.

Pravidla programu Beauty & More

My Moments
4.6 (91.43%) 7

Poptávkový formulář
Do penzionu, hotelu nebo kavárny Vám kávovar rádi prodáme a poskytneme servis. Pronájem kávovaru a dodávku kávy zajišťujeme pouze pro kanceláře.
29, 47

Ozveme se vám do jednoho pracovního dne

GDPR complaint Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jméno, e-mail a telefon jsou nutné položky pro následnou komunikaci s kontaktní osobou. Data neposkytujeme žádné třetí straně.