logo Coffee Experts

O nás

COFFEE EXPERTS CZE A. S.
TRUE PROFESSIONALS IN OFFICE SERVICES

COFFEE EXPERTS CZE A. S.
TRUE PROFESSIONALS IN OFFICE SERVICES

Jsme česká firma s více než pětadvacetiletou historií působící na českém a slovenském trhu. Pod značkami COFFEE EXPERTS, WATER EXPERTS a AIR EXPERTS nabízíme komplexní služby pro firmy v oblasti kávy, výdejníků vody a čističek vzduchu. Pro naše klienty jsme spolehlivým partnerem, který garantuje dlouhodobě kvalitní služby postavené na skvělém servisu, profesionalitě

a nadstandardním přístupu k zákazníkům. Každý den je v provozu více než 5 000 našich zařízení na celém území České republiky i Slovenska, o které se stará profesionální tým techniků. Díky partnerství s nejvýznamnějšími evropskými a světovými výrobci pravidelně investujeme do nových technologií, abychom svým klientům poskytovali to nejlepší, co je na trhu dostupné.

Jsme česká firma s více než pětadvacetiletou historií působící na českém a slovenském trhu. Pod značkami COFFEE EXPERTS, WATER EXPERTS a AIR EXPERTS nabízíme komplexní služby pro firmy v oblasti kávy, výdejníků vody a čističek vzduchu. Pro naše klienty jsme spolehlivým partnerem, který garantuje dlouhodobě kvalitní služby postavené na skvělém servisu, profesionalitě a nadstandardním přístupu k zákazníkům.

Každý den je v provozu více než 5 000 našich zařízení na celém území České republiky i Slovenska, o které se stará profesionální tým techniků. Díky partnerství s nejvýznamnějšími evropskými a světovými výrobci pravidelně investujeme do nových technologií, abychom svým klientům poskytovali to nejlepší, co je na trhu dostupné.

Dopřejte si profesionální služby pro Vaši kancelář