Prodej a servis WMF kávovarů

Pro kávu jako od profesionálního baristy

Společnost WMF je světovým lídrem v prodeji a vývoji plně automatických kávovarů, svými přístroji dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Prodeji kávovarů pro komerční využití se WMF věnuje již od roku 1927 a pravidelně s nimi sbírá ocenění za nejlepší produktový design. Kávovar WMF povýší i tu nejmenší kuchyňku na stylovou kavárnu.

Prodej a servis WMF kávovarů
4 (80%) 111

Ozvěte se nám

COFFEE EXPERTS & WMF

Jsme oficiálními partnery a distributory WMF kávovarů od roku 2018, zkušenosti s prodejem a servisem máme ale již od roku 2010.
Naši technici pravidelně jezdí k WMF do německého Geislingenu na vzdělávací školení a servisní certifikaci.

PRODEJ KÁVOVARŮ

Nabízíme prodej kávovarů WMF a jejich náhradních dílů, v případě poruchy poskytujeme rychlý a spolehlivý servis.
S partnerskou společností Alfatech dodáváme WMF kávovary např. na benzinové pumpy nebo do řetězců rychlého občerstvení.

Nezávazně poptat

Kávovary WMF

WMF kávovary jsou ztělesněním tradice a neustálého vývoje. Najdete je všude tam, kde je kladen důraz na nejvyšší kvalitu.

Hlavní předností je systém Dynamic Milk, díky kterému kávovar dokáže sám připravit čtyři různé konzistence horké mléčné pěny a tři druhy studené pěny. Během chvilky se postará i o přípravu ledové kávy.

Milovníky technologií nadchne funkce WMF Coffee Connect, která umí propojit kávovar s telefonem nebo tabletem. Můžete pak snadno sledovat množství spotřeby kávy, připravených nápojů a servisních upomínek.

Poptávkový formulář
Do penzionu, hotelu nebo kavárny Vám kávovar rádi prodáme a poskytneme servis. Pronájem kávovaru a dodávku kávy zajišťujeme pouze pro kanceláře.
29, 47

Ozveme se vám do jednoho pracovního dne

GDPR complaint Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jméno, e-mail a telefon jsou nutné položky pro následnou komunikaci s kontaktní osobou. Data neposkytujeme žádné třetí straně.