servis služby pro firmy

Opravy a servis kávovarů

Provádíme opravy servis kávovarů Bravilor, WMF, Schaerer, PHILCO, de Yong Servis těchto značek poskytujeme i v případě, že kávovar nemáte pronajatý od Coffee Experts.

Naši technici přijedou Váš kávovar pravidelně kontrolovat a vyčistit.
Pravidelné čištění kávovaru prodlužuje jeho životnost a zaručuje prvotřídní kvalitu připravené kávy.

Opravy a servis kávovarů zajišťujeme nejen v Praze a v Brně, ale po celé České republice. Působíme i na Slovensku a v Polsku.

Opravy a servis kávovarů
4.3 (85.93%) 81

Chci opravit kávovar

Potřebujete poradit nebo nahlásit závadu?

Proč právě náš servis kávovarů? Zajistíme místo Vás:

1. Odvápnění kávovaru

Odvápňování prodlužuje životnost kávovaru a nejen to – vodní kámen ovlivňuje chuť kávy i spotřebu elektrické energie (čím větší vrstva kamene, tím delší dobu se voda ohřívá).

2. Čištění kávovaru

Pouze odvápnění nestačí. Je potřeba jednou za čas důkladně vyčistit i vnitřek přístroje. Důležitá je např. výměna vodního filtru, který kávovar chrání před vodním kamenem.

3. Opravy kávovaru

Chápeme, že den bez kávy prostě není ono. Opravy proto provádíme nejpozději následující den po nahlášení závady, mimo Prahu do pracovních 2 dnů.

4. Nastavení kávovaru

Všichni naši technici absolvovali baristický kurz. Umí proto nastavit kávovar tak, abyste byli se svou kávou vždy spokojeni.

Nabízíme 3 varianty služeb:

Servis od nás pronajatého kávovaru

Kávovar nejen dovezeme a zapojíme, v ceně pronájmu je zahrnutý i kompletní technický servis, pravidelná měsíční údržba a kvartální kalibrace.

Servis zakoupeného kávovaru

Pokud se rozhodnete kávovar od nás zakoupit, poskytneme Vám záruční dobu na 12 měsíců.

Servisní služby pro Vaše stávající přístroje

Provádíme servis kávovarů Bravilor, WMF, PHILCO, SCHAERER. Servis těchto značek poskytujeme i v případě, že kávovar nemáte pronajatý od Coffee Experts.

Mám zájem o servis

Jsme oficiálním servisním partnerem sendvičového řetězce Subway.

Naším společným cílem je Váš požitek z dobré kávy.

Sháníte vhodný kávovar do kanceláře? Podívejte se na nabídku kávovarů, které pronajímáme. Pomůžeme Vám s výběrem nejvhodnějšího přístroje.

Máte dotaz anebo chcete opravit kávovar? Ozvěte se nám!

GDPR complaint Jméno, email, telefon jsou nutné položky, pro následnou komunikaci s pověřenou osobou, abychom věděli s kým máme danou závadu řešit. Data nejsou poskytovány třetí straně

Poptávkový formulář
Do penzionu, hotelu nebo kavárny Vám kávovar rádi prodáme a poskytneme servis. Pronájem kávovaru a dodávku kávy zajišťujeme pouze pro kanceláře.
29, 47

Ozveme se vám do jednoho pracovního dne

GDPR complaint Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jméno, e-mail a telefon jsou nutné položky pro následnou komunikaci s kontaktní osobou. Data neposkytujeme žádné třetí straně.